הרצאות תוכן


הרצאות מרתקות עם תוכן ב TOOBE

עסקים בעידן החדש

עם NYYKOM

כמה פעמים שמעת את המושג עסקים בעידן החדש? בהרצאה נדבר על החיבור בין רוח, תודעה, חומר, חוקי יקום ואיך כל זה קשור למיקסום הפוטנציאל העסקי.

קרא עוד

הרצאות בנושא הפרעות קשב וריכוז

עם יעל פקלר - מרכז אגם

המורה לא מפסיקה להתקשר? לילד קשה בכיתה? מרגישים חסרי אונים? היכן בעצם מתחילים ומה עושים? בהרצאה נלמד יחד צעד אחר צעד מה אתם יכולים לעשות כבר עכשיו אצלכם בבית.

קרא עוד

להיות הבוס של עצמך

עם אילה רווח

הרצאה למנהלים, עצמאים ולבעלי עסקים העוסקת בדמות הבוס שאנחנו, במודעות לאופן שבו אנו מתנהלים וכיצד ניתן דרך כמה עקרונות להגיע לתוצאות טובות יותר.

קרא עוד

"היתרון היחסי" - הרצאות לארגונים, מנהלים ועובדים

עם נעמי זלצינגר

שנים רבות פעלתי כשכירה במגוון תפקידים בתחומי השיווק והמכירות בכל הרמות החל מסוכנת שטח ועד סמנכ"ל מכירות ופרוייקטים בתחום ההיי טק.

קרא עוד

זו אני שמחייכת בקטן

עם עינת רוספשה

הרצאה מרגשת, סוחפת ומעוררת השראה. "היא גדלה בבית בו קיבלה הרבה אהבה חומרית אך ילדותה הייתה רצופה בקשיים ללא הבנה ותמיכה מהסביבה".

קרא עוד

שם וכאן - 4 שלבים לקילוף ה me

עם ליה סיוון לבעז

מי מאיתנו לא חווה אירוע קיצוני בחייו, שהציף המון שאלות? השאלה היא כמה מאיתנו הסכימו לצאת מאזור הנוחות ולהתמודדת איתן באמת.

קרא עוד

לעשות סדר בצלחת

עם לימור חיון

כמה פעמים אכלתם משהו כי זה מה שיש כרגע ואין כוח או זמן או יכולת לבחור אחרת? כמה פעמים אתם הולכים לקנות קפה אבל לוקחים גם מאפה כי יש מבצע, אבל לא באמת התכוונתם..? עד כמה אתם מתנהלים על אוטומט כשמדובר באוכל שלכם?

קרא עוד

"בחירה מושכלת של מזון בעידן השפע"

עם עדי יוגב אלצפון

איך משפיע השפע עלינו וכיצד אנחנו יכולים לצמצם נזקים ולשמור על בריאותנו? מחקרים מוכיחים כי למזון השפעה אדירה בכל הקשור לריפוי ולמניעת מחלות, אבל לנוכח עידן השפע, אורח החיים המערבי ותעשיית המזון המתרחבת, אנחנו מתקשים לכלכל את תזונתנו בתבונה

קרא עוד

אמא תזונאית- כי כל אמא היא התזונאית של הבית הפרטי שלה

עם הדר בן משה

מטפלת ברפואה טבעית ובשיטת nlp, מפתחת שיטת "אמא תזונאית והנוסחה המנצחת" מרצה, מנחה סדנאות, ליוויים משפחתיים ובעלת קלינקה פרטית.

קרא עוד

לדעת לבחור נכון. עבורי ובשבילי.

מיכל גביש

נניח שניתנה לך ולחברה מאוד טובה שעובדת עמך באותו מקום עבודה, הזדמנות להתקדם בתפקיד. כיצד תנהגי? האם תעשי הכול כדי לקבל את התפקיד? האם תמנעי מלהגיש מועמדות כי לא נעים לך להתמודד מול החברה?

קרא עוד

הכוח לנצח

עם מורן אלמוג

"מי שרוצה להתקדם, לכבוש יעדים ולנצח במלחמה (כל מלחמה שהיא) צריך לחשוב באופן חיובי, לגבש צוות שהוא סומך עליו, לתכנן את המהלכים שלו, לקבוע יעדים ולוחות זמנים. זה מה שלמדתי לעשות בצה"ל וזה מה שאני רוצה ללמד את כולם לעשות".

קרא עוד

איזה מנהל אני רוצה להיות

חנה שטיינברג