"בחירה מושכלת של מזון בעידן השפע"


"בחירה מושכלת של מזון בעידן השפע"
עם עדי יוגב אלצפון

איך משפיע השפע עלינו וכיצד אנחנו יכולים לצמצם נזקים ולשמור על בריאותנו? מחקרים מוכיחים כי למזון השפעה אדירה בכל הקשור לריפוי ולמניעת מחלות, אבל לנוכח עידן השפע, אורח החיים המערבי ותעשיית המזון המתרחבת, אנחנו מתקשים לכלכל את תזונתנו בתבונה

מדפי הסופרמרקט עמוסים במגוון הולך וגדל של מוצרים, חנויות הנוחות צצות בכל פינה וקוראות לנו להתנחם באיזה מאפה או קפה, הפרסומות מבטיחות מוצרים שנחשבים בריאותיים יותר- מופחתי שומן\ נטולי סוכר\עשירים בדגנים מלאים או כאלה שמתוספים בויטמינים או סופר-פוד כזה או אחר.

האם הם באמת בריאים לנו?

מה אנחנו אמורים לעשות עם ההיצע האדיר המתדפק על דלתנו?

בהרצאה,

נגלה שלא כל לחם מלא הוא לחם בריא, שלא כל שוקולד הוא סתם ממתק,

נבין כיצד המזון המתועש משפיע על בריאותנו, מהן הדרכים הפרקטיות לצימצום הנזקים,  

נלמד כיצד ניתן לבחור טוב יותר בכל נקודת זמן

ונאמץ ארגז כלים פשוט שיהווה בסיס להתנהלות מושכלת עם השפע המוצע, למען בריאותנו ושיפור איכות חיינו וחיי משפחותנו.

למי מיועדת ההרצאה?

- לאמהות, אבות, סבים וסבתות, ולכל מי שרוצה לדעת איך יכול בכמה עקרונות פשוטים, לשפר את בריאות ואיכות החיים שלו ושל משפחתו.

- לחברות וארגונים המעוניינים לטפח את ה- Well Being של עובדיהם ולקוחותיהם.

נעים להכיר,

שמי עדי יוגב אלצפון

נטורופתית והרבליסטית קלינית (R.Na, Cl.H, MIHA), מטפלת, מרצה ומנחת סדנאות.

לתחום הרפואה המשלימה הגעתי במקביל לתחילת לימודי תואר שני במנהל עסקים ללא כווונה או תכנון מקדים, אך מרגע שנפתחתי אל העולם המלא הזה, שחיבר לי את השאיפה להבין יותר את המכלול ויחסי הגומלין בין טבע-אדם-גוף-נפש-רוח, הרגשתי שהגעתי למקום שלי.

ומאז, מזה 10 שנים אני עוסקת בתחום הריפוי הטבעי ומשלבת בין האהבה שלי לליווי אישי של אנשים בדרך לריפוי והבראה בקליניקה "רפואה בדרך טבעית", לבין האהבה ללמד, להעביר את הידע המופלא הלאה, כחברת סגל בית ספר "מירב" מבית האוניברסיטה הפתוחה.

לאור הצורך ההולך וגובר בפיתוח מסגרות לימודיות וחוויתיות, שבהן אנשים יוכלו להיפתח ולחוות משהו מעולם הרפואה הטבעית, אני גם עוסקת בפיתוח וכתיבת הרצאות, תוכניות לימוד וסדנאות בתחום הצמחי מרפא והרפואה הטבעית, המתאימות לקהלים שונים ומגוונים .

אני מאמינה שכולנו, בכל שלב, יכולים לשפר את איכות חיינו באמצעים פשוטים, נגישים וטבעיים, אם רק נבחר להקשיב לגופנו ולהתחיל ללכת בד

לקבלת הצעת מחיר ותאום מועד:

טלפון: 050-5919889 

מייל: adiyogev@gmail.com