הכוח לנצח


הכוח לנצח
עם מורן אלמוג

"מי שרוצה להתקדם, לכבוש יעדים ולנצח במלחמה (כל מלחמה שהיא) צריך לחשוב באופן חיובי, לגבש צוות שהוא סומך עליו, לתכנן את המהלכים שלו, לקבוע יעדים ולוחות זמנים. זה מה שלמדתי לעשות בצה"ל וזה מה שאני רוצה ללמד את כולם לעשות".

סא"ל מורן אלמוג ניפצה פעם אחר פעם את תקרת הזכוכית לנשים בצה"ל. אחרי קורס מדריכות חי"ר, הדרכת לוחמים בבה"ד 1, שבועות בשטח בתנאי שדה בהנדסה קרבית ותפעול מערך הלוגיסטי של צה"ל בצוק איתן היא נאלצה להילחם במלחמה הפרטית שלה – סרטן השד. 

"הנסיון והידע שלי בניהול ותכנון מבצעים והאומץ לבחור בהצלחה הם שסללו לי את הדרך לנצח גם במלחמה הזו"

כעת כשהיא משתחררת מצה"ל לאחר 26 שנות שירות בשונה מהרבה אנשי קבע שיוצאים לאזרחות ולא יודעים מה לעשות בהמשך הדרך, לה ברור לחלוטין מה היא רוצה לעשות עם עצמה: היא רוצה להעביר את הבשורה הלאה. היא מעבירה את הניסיון ואת הידע שלה לטובת אלו שמבקשים לנפץ את תקרת הזכוכית שלהם באמצעות ההרצאה שלה: 

"הכוח לנצח" – העוסקת בהתמודדויות האמיצות שלה בחייה המקצועיים ובחייה הפרטיים.

"הבנתי שזה מה שאני מתכוונת לעשות אחרי שאשתחרר. ללמד אנשים איך אוזרים את האומץ לבחור בהצלחה. איך קובעים יעדים וכובשים אותם, ולא משנה באיזו תחום הם. היסודות והעקרונות שצריכים להנחות את צה"ל כשהוא יוצא למלחמה, אשה שנלחמת בסרטן או ארגון שיוצא להתמודד על מכרז חשוב הם זהים. אני הוכשרתי מעל ל-20 שנה לכך ואני רוצה להעביר את זה הלאה".  

להזמנות ופרטים נוספים:

טלפון: 052-921-2521 

מייל: