לדעת לבחור נכון. עבורי ובשבילי.


לדעת לבחור נכון. עבורי ובשבילי.
מיכל גביש

נניח שניתנה לך ולחברה מאוד טובה שעובדת עמך באותו מקום עבודה, הזדמנות להתקדם בתפקיד. כיצד תנהגי? האם תעשי הכול כדי לקבל את התפקיד? האם תמנעי מלהגיש מועמדות כי לא נעים לך להתמודד מול החברה?

האם תשקלי את כל היתרונות והחסרונות? או שתבחני את המצב בעיקר דרך משקפיים כלכליות?

זוהי רק דוגמה אחת. פעמים רבות אנו מתייעצים עם הסובבים אותנו ומקבלים עצות רבות ולפעמים סותרות, שמשאירות אותנו יותר מבולבלים. כדי לדעת כיצד נכון לנו לפעולעלינו להכיר בכך שלמרות הדמיון ביננו יש לכל אחד טביעת אצבע ייחודית, מניעים, התנהלות ודרך שונה לקבל החלטות.

באופן גס, ניתן לחלק את כולנו לארבעה טיפוסים ששונים באופן מהותי אחד מהשני. כאשר אנו יודעים  איזה 'טיפוס' אנחנו, קל לנו יותר לקבל את ההחלטות הנכונות עבורנו. 4 הטיפוסים הם ההישגי, השכלתני, הרגשי והפרקטי.


למי מיועד המפגש?

לאנשים סקרנים, למטפלים במגוון שיטות, ולאלה אשר רוצים ללמוד משהו חדש על עצמם.

מה יהיה במפגש?

  • תזהה את הטיפוס הייחודי שלך.

  • תכירי את אופן קבלת ההחלטות שלך ושל הטיפוסים האחרים.

  • תבין כיצד למנף את החוזקות ולעבוד עם החולשות שלך.

  • תלמדי כיצד לפעול בדרך שמתאימה לך

אורך המפגש

בין 40 דקות ל-3 שעות, תלוי אם מדובר בהרצאה קצרה או סדנה מלאה.

נעים להכיר,

כל חיי הרגשתי אאוטסיידרית.

בשנות העשרים ניסיתי למצוא שייכות תחת מחסה של גורו.

התחברתי לקבוצה שבמסגרתה עשינו הרבה מעגלי אור ושלחנו ריפוי לעולם.  

10 שנים עברו עד שהבנתי שאור והאהבה זה מרגיש נעים, אך הציפייה של הגורו שנהייה כל הזמן ברגשות חיוביים ושנחיה בדרך שהוא התווה כ"נכונה", יצרה אצלי תלות וגרמה לי להתרחק מאוד מעצמי. לשמחתי הגעתי לנקודת שפל שגרמה לי לעזוב את הכת הזו ולנסות ללמוד מחדש מי אני.
 מסע החיפוש שלי המשיך וכלל תואר בפסיכולוגיה וקורסי הכשרה כמו רייקי, המסע, אימון הוליסטי, מיגנוט שפע, תיקשור, שחזור גלגולים, אסטרולוגיה סינית, טארוט, קבלה ואבחון פסיכו-דיאגנוסטי בכף היד.

כל אלה עזרו לי להכיר את עצמי, אך עדיין הרגשתי שמשהו חסר.

תהיתי מהו הדבר הבא? מה עוד חסר לי? ואז גיליתי את 'תודעת העל'. זה חשף אותי לנקודת מבט שונה לחלוטין עלי ועל העולם. זווית ראייה שונה לגמרי מכל מה שהכרתי בעולם ה'מוּדָעוּת'. 

אחד הדברים המרכזיים שאהבתי, זו ההבנה שהעולם הזה משתנה, ושהעקרונות של העולם החדש הם אינדיבידואליזם, אחריות, עצמאות, גמישות מחשבתית ווירטואוזיות. 

הבנה זו השפיעה על כל אספקט בחיי, וגרמה לי לשים סימן שאלה בכל מקום שקודם שמתי בו סימן קריאה.
העובדה שהבן שלי אובחן על הספקטרום האוטיסטי תרמה מאוד לחקירה זו, ולהבנה שההגדרות שלנו "ישנות", ושהגיע הזמן לפרוץ אותם ולמצוא את הייחוד שלנו בתוך העולם המשתנה.
 ואז סוף סוף הבנתי לאן אני שייכת- אני שייכת לעולם החדש. 

אני מאמינה ומקדמת את הגישה שלכל אחד מאתנו יש ערך אינדיבידואלי ייחודי, ושהבסיס להרמוניה הוא שכל אחד נותן לאחרים את הייחוד שלו ומקבל מאחרים את הייחוד שלהם.

מוזמנים לפנות אליי להזמנת הרצאה: 

מיכל גביש

הכוונה דרך כוונה

טלפון: 050-7145723

כתובת מייל: michal.gavish@yahoo.com