לעשות סדר בצלחת


לעשות סדר בצלחת
עם לימור חיון

כמה פעמים אכלתם משהו כי זה מה שיש כרגע ואין כוח או זמן או יכולת לבחור אחרת? כמה פעמים אתם הולכים לקנות קפה אבל לוקחים גם מאפה כי יש מבצע, אבל לא באמת התכוונתם..? עד כמה אתם מתנהלים על אוטומט כשמדובר באוכל שלכם?

היי, אפשר כמה דקות מזמנכם? יש מצב שבסוף זה ישתלם לכם :)

אני רוצה לבקש מכם לעצור שנייה ולחשוב כמה כסף ואנרגיה אתם משקיעים בכל דבר בחיים, בקניות, בטיולים, במסעדות, בלימודים, בספורט אולי? כמה חשיבות אתם מייחסים לדברים האלה וכמה לא הייתם יכולים בלעדיהם? עכשיו חישבו על הבריאות שלכם, כמה באמת אתם שמים לב למה שאתם אוכלים, כמה פעמים אכלתם באמת כשהייתם רעבים ולא כי זאת השעה וכולם אוכלים..?

כמה פעמים אכלתם משהו כי זה מה שיש כרגע ואין כוח או זמן או יכולת לבחור אחרת? כמה פעמים אתם הולכים לקנות קפה אבל לוקחים גם מאפה כי יש מבצע, אבל לא באמת התכוונתם..?

עד כמה אתם מתנהלים על אוטומט כשמדובר באוכל שלכם? אז אם התמהמהתם על כמה מן השאלות, יש לנו על מה לדבר.

כשמדברים על שינוי הרגלי אכילה, בעצם מדברים על לתת הזדמנות לגוף לעשות Reset     

 להביא את עצמנו למצב שכל המזון שנכנס לגוף הוא קודם כל מזין ויש בו תועלת ובנוסף שכל מערכת העיכול עובדת בצורה המיטבית לקליטת הוויטמינים והמינרלים ושהגוף מצליח לסלק רעלים שהצטברו ברקמות השומן שלנו לאורך השנים.

על מנת שכל זה יקרה, אנו צריכים להבין קודם מה מצב הפתיחה שבו אנחנו נמצאים, באיזו רמת מודעות אנחנו בכל הנוגע לתזונה נכונה. ועד כמה אנחנו מבינים שהרגלי תזונה משפיעים על כל רובד בחיינו. על הבריאות, ההרגשה, הנראות. על חיי הזוגיות, על החוסן האישי והרגשי, הביטחון העצמי שלנו, על .מימוש הפוטנציאל האישי שלנו, על קלילות המחשבה שלנו

ובכן, כדי להבין לא רק מה להכניס לפה, אלא גם מה להכניס לראש, צריך ללמוד, להבין ולתרגל. כל פעם משהו קטן, מבלי לעשות שינויים קיצוניים בחיים, זה אפשרי ואפילו מומלץ. כך אנחנו מלמדים את הגוף להסתגל לשינוי נכון

בהרצאה שלי אספר לכם מה צריך לעשות כדי לשנות את הרגלי האכילה שלכם. נדבר קצת על המערכות החשובות של הגוף, על מזון בריא, ננסה להבין איך להטמיע שינוי הרגלים בבית, איך להתמודד עם כל  מיניי אתגרים יומיומיים, אתן לכם טיפים שתוכלו ליישם מיד ויביאו לשינוי משמעותי באורח החיים שלכם.

קצת עליי:

בהכשרתי אני מאמנת אישית ומטפלת בתזונה לפי שיטת הרמב"ם. אני רואה בנושא התזונה הנכונה שליחות של ממש ומאמינה שלכל אחד מגיע לפחות לדעת מה הוא צריך לעשות כדי להיות בריא וחיוני. אז אל תוותרו על עצמכם, בואו ללמוד ולחוות את השינוי המתפתח, במפגשים מעשירים ואיכותיים.

להזמנות ופרטים נוספים:

טלפון: 054-7636447 

מיילlimor@sqm.co.il