מערכת יחסים חדשה עם הגוף וכיצד ניתן ליצור את השינוי?


מה אם הגוף וההוויה קשורים בקשר מאד מיוחד שכדאי לשים לב אליו? מה אם דווקא הגברת המודעות יכולה לשנות את כל המצב?
ואם אם נבחר אחרת, נכיר בגוף שלנו כחבר הכי טוב? מה אם נוכל ליצור שיתופיות, אחווה והכרת תודה?

בעולם הפיזיקה, ניתן לראות כדוגמא את החוק השלישי של ניוטון, בו נטען כי כוח המפעיל כוח מסוים יקבל התנגדות באותה העוצמה. כאשר אנו נוהגים "בכוחניות" כלפי גופנו מחליטים עבורו או נוהגים בחוסר מודעות(או כלפי האחר), נקבל את אותה אנרגיה בחזרה. למשל, כאשר נבחר לטפל בסימפטום הבעיה או הכאב במקום בשורש, נמשיך לחוות אותם בדרכים ותחומים שונים בחיינו. היכולת לשאול שאלה ולא להביא את אותה התשובה מאפשרת להיות מודעות אחרת עם הגוף וכך גם עם החיים שלנו.
יכולת זאת באה לידי ביטוי באיכויות המשותפת של ההוויה והגוף והן אלו שיאפשרו ליצור ריפוי עמוק ואמיתי, בעזרת עבודה מודעת אנו יכולים להעניק לגוף את מה שהוא באמת מבקש, בצורה מודעת ולא מודעת. אם הגוף שלנו הוא הכלי רכב במציאות הזאת איזה חכמה אדירה יש לנו מעבר למה שחשבנו?

עבודת מודעות בין הגוף להוויה  ניתן לעשות באמצעות "סשן אנרגטי" (טיפול המתבצע על ידי מגע וכלים אנרגטיים נוספים), נאפשר לעצמנו להתייחס לכל אנרגיה שתעלה ונתחיל ליצור מערכת יחסים שונה עם גופנו.

התהליך מתחלק ל- 3 חלקים עיקריים:
1.ניקוי ושחרור טראומות עבר וריפוי כאבים - הרבה אנשים משתמשים בגוף שלהם כמחסן רגשות, מחשבות והרגשות - לעיתים רבות אפילו לא שלהם, בתור שלב ראשון נרצה להכיר בתפקידים שלקחנו עלינו ועל הגוף שלא משרתים יותר ונשחרר כל מה שאיחסנו בגוף שלא מרחיב את עולמנו, בנוסף נבקש לשחרר כל מנגנוני האוטומציה, (ההגנה) ולהתחיל לבחור במקום להגיב. כך יתפנה מקום לשמחה וקלילות וגם נרגיש יותר טוב
2.העצמה והכרה ביכולות והאיכויות שבנו - הכרה במתנה שאנחנו, כלומר להכיר במה אנחנו טובים ולא כיצד לשפוט את עצמנו ולהרגיש רע. כאשר אנחנו מאפשרים לעצמנו להיות טובים כפי שאנחנו אנו יכולים לראות את האכויות והיכולות שבשמם שפטנו את עצמנו כל החיים - וכך צמצמנו והקטנו את עצמנו – נבחר לשנות להרחיב את מי שאנחנו ובכך לאפשר לעצמנו להיות וכך לצמוח.
3.בחירה בשינוי והגשמה פיזית של מה שנבקש - לאחר שנשחרר ונעצים את מי שאנחנו תתפנה לנו המון אנרגיה שבעזרתה נוכל להגשים את כל מי ומה שאנחנו מבקשים להיות - ולהביא לביטוי פיזי במציאות את כל מה שנרצה להגשים.

כל שלב תומך בקודמו ומאפשר לנו להכניס יותר קלות, קלילות ושמחה לגוף, בכך להגביר את שמחת ההתגלמות בגוף. מודעות היא שריר שאנחנו מתאמנים עליו וכך יוצרים את שמחת ההתגלמות בגוף מאפשרת לנו לחיות בנעימות, הנאה והנעה בחיינו. לכל אחד מאיתנו מגיעה הקלות, השמחה והסיפוק מהמציאות שבחרנו וכשאנו מאפשרים לגוף להיות החבר הכי טוב שלנו אנו באמת יכולים להיות מודעים, ליהנות וליצור אפשריות חדשות ובחירה חדשה

ברוכים תהיו


גיא הנזל

הכוונה, ליווי והעצמה

Bars Facilitator - מנחה בארס

CFMW, Access Consciousness