סדנאות תוכן


סדנאות מרתקות עם תוכן ב TOOBE

למה החתול לא מצליח למכור דגים?

עם סלין עזריה

כמה מכם משקיעים כל כך הרבה זמן וכסף בשיווק ולא מקבלים מספיק תוצאות? כמה מכם שורדים בזכות שיווק מפה לאוזן? כן, שורדים! זה סימן שאתם אנשי מקצוע טובים אבל זה לא מספיק להיות עסק רווחי.

קרא עוד  

סדנת אקסס בארס

עם ענת מנור

מטרת האקסס בארס היא ללמד אותנו לקבל יותר. האם עכשיו זה הזמן שלך לקבל יותר, שמחה, רוגע, קלילות ועוד הרבה מעבר?

קרא עוד  

סדנת צילום ועריכת וידאו על הטלפון הנייד

עם שחר פרלמן

אני מאמין שכל בעל עסק יש לו המון תוכן וערך לתת ללקוחות ואת האפשרות למצב את עצמו כמומחה בתחומו. כדי לעשות זאת בדרך הטובה ביותר היא לעשות שימוש בתכני וידאו שבהם הצופים יכולים להתחבר ולהכיר אותך בדרך הטובה ביותר.

קרא עוד  

לעצב את התכשיט שלך

עם צילה אקסלרוד

מזמינה אותך לפגישה אישית עם עצמך, לבלות זמן איכות תוך חוויה של יצירה ושחרור. בסדנא תעצבי לעצמך תכשיט מאבני חן, תכשיט עם אמירה אישית שלך. האבנים אותם תבחרי לא יהיו בחירה מקרית, באמצעות תכונות האבנים תוכלי להבין את בחירתך.

קרא עוד  

סדנת ניקוי רעלים | הסדנה שתחזיר אותך לאיזון

עם עדי יוגב אלצפון

ניקוי רעלים הינו הבסיס העמוק ביותר לריפוי הגוף והנפש והינו אחד המרכיבים המרכזיים למניעת מחלות ולהקניית הרגלי אכילה נכונים. כבר מימי קדם, בכל הרפואות הקדומות, תהליכי ניקוי היוו כלי משמעותי לריפוי והבראה.

קרא עוד  

סמינר המקפצה

עם דליה סרויה

כדי שיגיעו לעסק שלך יותר לקוחות, אתה לא צריך לשפר את השירות שלך, או להיות נחמד יותר, או להתפלל יותר חזק – אתה פשוט צריך ללמוד איך למכור!

קרא עוד  

סדנת בטחון עצמי בראי הנומרולוגיה

עם מיכל גרין

***מרגישה רצון עז לשינוי מיידי?*** סדנת בטחון עצמי בראי הנומרולוגיה. בואי לסדנה בלתי נשכחת בה תפגשי את מסע הנשמה שלך, דרך תאריך הלידה והשם. בסדנה תלמדי כלים סופר חשובים להפיכת שנת 2019 לשנה הטובה ביותר בחייך:

קרא עוד  

בו בזמן - סדנאות לניהול זמן

עם טלי סגל

"בו בזמן" היא לא "עוד" סדנת ניהול זמן... היא סדנה אחרת, שמביאה איתה בשורה משנת-חיים! הסדנה מעודדת שינוי לגבי תפיסות יסודיות בניהול העצמי שלכם ונותנת כלים ישימים לעבודה החל ממחר בבוקר: תתחילו להרגיע, ולהספיק הרבה יותר!

קרא עוד  

סדנת הפסקת פרסומות

אייל זייד

סדנת גיבוש חווייתית לארגונים וחברות – הפקת סרטוני פרסומת! מדובר בסדנה מעשית להפקת סרטוני פרסומת קצרים שאורכה 1-3 מפגשים לפי צרכיכם.

קרא עוד  

סדנת שייכות - סדנא לשיפור תוצאות עסקיות

עם חנה שטיינברג

תוצאות עסקיות דרך תחושת שייכות, מה קשור? הכי קשור! חוקי המשחק השתנו! הדבר הקבוע באנשים הוא הצורך בתחושת שייכות טובה. אנחנו רוצים להרגיש שייכים, אנחנו רוצים שיראו אותנו. כך גם העובדים, הלקוחות והספקים שלנו.

קרא עוד  

סדנה לשיווק העסק בעצמכן! DIY טכנולוגי!

עם גל נמני

מומחית בשיווק דיגיטלי לבעלי עסקים ומלווה בבחירת הכלים הדיגיטליים הרצויים בהתאמה אישית. יזמית בתחום "העידן החדש" ומנחת סדנאות והרצאות לכלים דיגיטליים לעסקים.

קרא עוד  

סדנת פייסבוק - עשה זאת בעצמך

עם ענת פולק פריאנטה

רוצה להחיות את העמוד העסקי שלך בפייסבוק? לפרסם תכנים? לקבל רעיונות לנושאים מעניינים? לייצר שגרת עבודה קבועה? אני מזמינה אותך להצטרף לשולחן העבודה המשותף שלנו בנושא פייסבוק.

קרא עוד  

ליצור את מציאות החיים

עם עינת רוספשה

סדנא חוויתית, עוצמתית ומרגשת בה אני מעניקה תובנות מאירות עיניים וכלים מעשיים להתמודדות עם אתגרים שהחיים מזמנים לנו, התפתחות אישית וצמיחה

קרא עוד  

ערבי הפרשת חלה שמחים ובלתי נשכחים

שרה סרור - העצמה רוחנית

עוסקת בהעצמה רוחנית | מדריכה כלות וזוגות | יועצת זוגית ופרטני | מנחה ערבי הפרשת חלה רוחניים, שמחים ובלתי נשכחים. ערבי נשים, סדנאות, ערבי מקווה לכלה,

קרא עוד  

ללמוד להתאפר יחד

טלי לטי

סנת איפור קבוצתית במסגרת אינטימית יחידה במינה. 10 הטכניקות המנצחות שיגרמו לך להיראות זוהרת ולהרגיש מליון דולר!!

קרא עוד  

בין הגלוי לנסתר

עם נאוה נסים

המציאות בה את.ה חי.ה מסקרנת אותך? איך המציאות הזאת פועלת? מה מניע אותה? מה היא אומרת לך? רומזת לך? כל התשובות לדרך, להכוונה, לאמת, למתאים, לנכון או לא נכון ועוד נמצאות במציאות שלנו. משחק החיים הוא לגלות את הרמזים לכך ולפרש אותם נכון. כל האמת הייחודית שלך נמצאת בסיטואציות יומיומיות, בשם, בתאריך הלידה, באנשים אנחנו פוגשים.

קרא עוד