בו בזמן - סדנאות לניהול זמן


בו בזמן - סדנאות לניהול זמן
עם טלי סגל

"בו בזמן" היא לא "עוד" סדנת ניהול זמן... היא סדנה אחרת, שמביאה איתה בשורה משנת-חיים! הסדנה מעודדת שינוי לגבי תפיסות יסודיות בניהול העצמי שלכם ונותנת כלים ישימים לעבודה החל ממחר בבוקר: תתחילו להרגיע, ולהספיק הרבה יותר!

בג'ונגל שבו לכל אחד מאיתנו יש כמה תפקידים בעבודה ובמשפחה, שאיפות בשמיים, אין-ספור הסחות דעת ואפס זמן לעצמנו - אף פעם לא באמת עצרנו ללמוד איך עושים את זה: 

איך מספיקים הכול ובלי לחץ, בעבודה וגם בבית?

יחד נלמד איך לג'נגל בג'ונגל באלגנטיות - להיות גאה בעצמך ובהספק שלך!

 בתום הסדנה יעמוד לרשותך סל רחב של כלים פרקטיים וישימים לניהול עצמי אפקטיבי ויעיל יותר, כולל:

שיטות שיביאו אותך להספק הרבה יותר גבוה, שיפור משמעותי בשילוב קריירה-משפחה, סדר יסודי ברשימת המשימות, במיילים וביומן שלך, שיטה לטיפול בכל הבלת"מים שנופלים עליך כל היום, וכלים ליצירת פוקוס בעבודה והדיפת דחיינות בחיים בכלל.

 לסדנה הזאת חיכית, ובצדק:

החיים שלך הולכים להיראות אחרת אחריה! 

אנחנו הולכים לארגן את מערכת הניהול העצמי שלך!

לעשות לך סדר במשימות ובראש...

את התיאוריה כבר יש לך.. ננסה להבין מה לא עובד, ואיך כן ניתן לעשות זאת, לקחת מושכות של החיים שלך ולהצליח לנהל את עצמך כמו שצריך -  נעשה יחד צעד צעד, באופן מעשי - כשאנחנו ישובים מול היומן, רשימת המשימות, הטלפון, המיילים שלנו - אנו נלמד את השיטה של "בו בזמן", נתרגל אותה, ונתאים אותה אליך באופן אישי!

הסדנה נחלקת לשני חלקים -
החלק הראשון: על ניהול עצמי, כלים שעובדים (סוף סוף) בתכנון ובניהול  המשימות שלי. ארגון עצמי נכון עושה סדר, מייצר תפוקות, מרגיע, ועושה שלום בין תפקידי החיים השונים שלנו.
והחלק השני: איך לייצר פוקוס ותפוקה בעולם מלא הסחות דעת ו"מתפרצות"? איך לייצר עבודה משמעותית לטווח הארוך בתוך ים ה"שוטף" שלנו

שמי טלי סגל, אני בעלת "בו בזמן - סדנאות לניהול זמן", מנחה סדנאות, הרצאות, קורסים ואימון אישי בהתמחות בתחום ניהול זמן וניהול עצמי מזה עשור.

סיימתי קריירה צבאית בדרגת סגן-אלוף, בה עשיתי תפקידים פיקודיים, ניהוליים, הדרכתיים ומקצועיים מרתקים. במגרש הקהילתי הקמתי וניהלתי בהתנדבות עמותה לילדים על הרצף האוטיסטי. 

גם ללמוד קצת הספקתי: תואר ראשון בהיסטוריה ובמתמטיקה, תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית - בהצטיינות, תעודת הוראה, ניהול עמותות, טיפול התנהגותי, הנחיית קבוצות, קורסים רבים בתחום העסקי, וקורסי פיקוד בצה"ל (כולל פו"ם - בהצטיינות).

 !I walk the talk 

את מה שאני מלמדת אני מיישמת בחיי כדרך חיים – כאמא לארבעה ילדים, כבעלת עסק (ובמשך שנים גם כאשת צבא בתפקידים מאוד אינטנסיביים), כסטודנטית נצחית, כפעילה קהילתית.. וכל זאת - בו בזמן! זה אפשרי ולגמרי בנחת... אפשר!

את הידע המחקרי שצברתי עם השנים, את מיומנויות הניהול העצמי שבאמתחתי, ואת הרצון האין-סופי שלי לתת ולהשפיע - אביא איתי לסדנה שלנו. 

מוזמנים לפנות אלי לפרטים נוספים:

טלי סגל, מייסדת ומנהלת "בו בזמן - טלי סגל - סדנאות לניהול זמן" 

מנחה בכירה לסדנאות, הרצאות, קורסים ואימון אישי בהתמחות מעמיקה בתחום ניהול זמן וניהול עצמי מזה למעלה מעשור. 

טלפון: 052-9276510

מייל: talisegal@bobazman.com