סדנה פרקטית להכנת הסכם התקשרות עם לקוחות


סדנה פרקטית להכנת הסכם התקשרות עם לקוחות
עם עו"ד אורמן ורה

סדנה ממוקדת ופרקטית שבה אני מספרת על חשיבות בניית הסכם התקשרות עבור כל עסק ובמיוחד עסק קטן, על התפקיד של ההסכם בהסדרת תהליך עבודה וגביה בעסק, תדמית של העסק והגדלת הכנסה.

אכיר לכם את ההסכם מקרוב, ממה הוא מורכב ומה חשוב שיהיה בכל חלק ובסופו של דבר תקבלו כלים פרקטים, בשילוב תרגול ושאלות, על מנת להכין הסכם התקשרות באופן עצמאי

הסדנה נולדה מתוך שילוב של הבנת צרכים של בעלי עסקים ורצון להנגיש את הכלים המשפטיים שאני כל כך אוהבת ומאמינה בהם, לבעלי עסקים קטנים, לאור ניסיון של עשור בייצוג וליווי משפטי של בעלי עסקים בהסכמים, סגירת עסקאות וייצוג בבתי משפט.
הניסיון שלי מראה, שמי שעובר תהליך של בניית הסכם התקשרות בעסק שלו, מרים את העסק שלו למעלה, מתמלא בביטחון בעסק, עובד בצורה יותר מסודרת, פחות מתעסק בגביה ובלקוחות לא מרוצים ומרוויח יותר.

מעבר לכך, ברמת התוצאות, ראיתי שלתהליך יצירת הסכם התקשרות עם לקוחות יש השפעה משמעותית על מי שעובר את התהליך, שהיא מעבר להגנה המשפטית על העסק:

חידוד המוצרים - משפר את היכולת לעשות תיאום ציפיות טוב יותר מול הלקוחות, ולהכניס לקוחות מדויקים לבעל העסק

הגדרת שיטת הגביה המותאמת אישית לבעל העסק - גורמת לו להרגיש שלם עם השיטה שלו, ומשפרת את היכולות שלו לדרוש את המגיע לו מהמקום הבטוח

הערכה עצמית ותחושת מסוגלות שמתעצמות וביטחון בעסק שגדל

הגברת תחושת המוגנות והביטחון - מגדיל את הסגירות עסקאות בעסק

בשורה התחתונה - עבודה בצורה רגועה ובטוחה, יותר זמן לשיווק ופיתוח עסקי ויותר כסף בסוף השנה.

קצת עליי:

עו"ד ורה אורמן, יועצת משפטית לעסקים וחברות. בעלת ניסיון של מעל עשור בתחום המשפטי ובעלת עסק מאז שנת 2012.

במהלך השנים טיפלתי במאות תיקים וייצגתי עשרות בעלי עסקים בהסכמים, עבודה מול לקוחות, ספקים, עובדים, שותפים, בסגירת עסקאות, הליכי תביעה, גביה ועוד.

באמצעות הידע והניסיון שצברתי, יצרתי את המודל לניהול סיכונים משפטיים בעסק, ועל בסיס המודל פיתחתי שיטת ליווי ייחודית.

מטרת תהליך הליווי והייעוץ המשפטי השוטף של הפעילות העסקית - להביא את הלקוחות להצלחה עסקית באמצעות שימוש בכלים משפטיים, יצירת ביטחון עסקי ומעטפת הגנה משפטית של העסק, המאפשרים להם לנהל את העסק שלהם בביטחון, עוצמה והצלחה!

באמצעות כתיבה, הרצאות וסדנאות אני פועלת להעלאת מודעות לשימוש בכלים המשפטיים בקרב העסקים הקטנים, במטרה לעודד שימוש בהם ליצירת דיוק עסקי, יצירת שיטות עבודה וגביה יעילים, וביטחון מלא בפעולות העסקיות שלהם.

מוזמנים לפנות אליי להרשמה לסדנה: 

עו"ד ורה אורמן

ליווי משפטי להצלחה עסקית

טלפון: 054-6314824

כתובת מייל: verao@orman-law.co.il