סדנת ניקוי רעלים | הסדנה שתחזיר אותך לאיזון


סדנת ניקוי רעלים | הסדנה שתחזיר אותך לאיזון
עם עדי יוגב אלצפון

ניקוי רעלים הינו הבסיס העמוק ביותר לריפוי הגוף והנפש והינו אחד המרכיבים המרכזיים למניעת מחלות ולהקניית הרגלי אכילה נכונים. כבר מימי קדם, בכל הרפואות הקדומות, תהליכי ניקוי היוו כלי משמעותי לריפוי והבראה.

בשנים האחרונות, הפכו תהליכי "ניקוי רעלים" לטרנד מוביל בכל הקשור לאימוץ אורח חיים בריא, וכך צצו להן המון שיטות וסדנאות, אבל כמו בחיים, גם בתזונה וריפוי - אין קיצורי דרך.

לאחר ניסיון של שנים בהנחיית עשרות סדנאות ניקוי, פיתחתי סדנא מאוזנת, כזו שיכולה להשתלב היטב בחיי השגרה הכוללת 3 מפגשים קבוצתיים ומפגש ממוקד בסיום, להפקת המירב מהתהליך.

במפגשים נדבר על מזון מול אוכל, אכילה רגשית, סוגי מזונות שונים והשפעותיהם הגופניות, השימוש במזון ככלי לריפוי, וכמובן נעמיק את השיח אודות תהליך הניקוי והמשמעויות שלו עבור מערכת החיסון, העצבים, העיכול ואפילו המערכת הקוגנטיביות.

בסדנה תקבלו עצות שימושיות למטבח, לחיים ובכלל, אשר ישמשו אתכם בבית גם זמן רב לאחר סיום התהליך, כך שבסיום התהליך תכירו יותר טוב את עצמכם, את גופכם ויחד איתי נוכל לבנות לכם תפריט מותאם אישית, אשר יקדם את רווחתכם ובריאותכם.

תוכנית הניקוי מדורגת, היא כוללת אוכל טבעי ומזין, אינה מתבססת על צומות או מיצים בלבד, ומשתלבת היטב עם חיי השגרה ללא צורך בהתנתקות או יציאה לחופשה מיוחדת.

המפגשים הקבוצתיים מתקיימים מדי שבוע ומלווים בארוחה מזינה וטעימה המשתנה בהתאם לעונות השנה ולשלבי הסדנה השונים.

הסדנה מלווה בהדרכה צמודה וקבוצת פייסבוק סגורה לחברים בלבד, חוברת תוכן ומתכונים וצמחי מרפא המשלימים ותומכים את שלבי הסדנה השונים.

למי מיועדת הסדנה?

- למי שמרגיש שהגיע הזמן לשחרר את הגוף מרעלים, להשיל עודפים, לחזק מערכת החיסון ולטפל בתסמינים כמו: עייפות, מגרנות, הפרעות עיכול, מחלות חוזרות, עודף משקל, אלרגיות, מחלות אטואימוניות, כאבי מחזור, קנדידה, אקנה ובעיות עור ועוד...

- למעוניינים בדיוק תזונתי מותאם אישית, חיזוק חיסוני ושיפור איכות החיים.

- לחברות וארגונים המעוניינים לטפח את ה-Well Being  של עובדיהם ולקוחותיהם.

נעים להכיר,

שמי עדי יוגב אלצפון

נטורופתית והרבליסטית קלינית (R.Na, Cl.H, MIHA), מטפלת, מרצה ומנחת סדנאות.

לתחום הרפואה המשלימה הגעתי במקביל לתחילת לימודי תואר שני במנהל עסקים ללא כווונה או תכנון מקדים, אך מרגע שנפתחתי אל העולם המלא הזה, שחיבר לי את השאיפה להבין יותר את המכלול ויחסי הגומלין בין טבע-אדם-גוף-נפש-רוח, הרגשתי שהגעתי למקום שלי.

ומאז, מזה 10 שנים אני עוסקת בתחום הריפוי הטבעי ומשלבת בין האהבה שלי לליווי אישי של אנשים בדרך לריפוי והבראה בקליניקה "רפואה בדרך טבעית", לבין האהבה ללמד, להעביר את הידע המופלא הלאה, כחברת סגל בית ספר "מירב" מבית האוניברסיטה הפתוחה.

לאור הצורך ההולך וגובר בפיתוח מסגרות לימודיות וחוויתיות, שבהן אנשים יוכלו להיפתח ולחוות משהו מעולם הרפואה הטבעית, אני גם עוסקת בפיתוח וכתיבת הרצאות, תוכניות לימוד וסדנאות בתחום הצמחי מרפא והרפואה הטבעית, המתאימות לקהלים שונים ומגוונים אני מאמינה שכולנו, בכל שלב, יכולים לשפר את איכות חיינו באמצעים פשוטים, נגישים וטבעיים, אם רק נבחר להקשיב לגופנו ולהתחיל ללכת בדרך.

לקבלת הצעת מחיר, פרטים נוספים ומועדי הסדנאות הקרובות

טלפון: 050-5919889 

מייל adiyogev@gmail.com