סדנת צילום ועריכת וידאו על הטלפון הנייד


סדנת צילום ועריכת וידאו על הטלפון הנייד
עם שחר פרלמן

אני מאמין שכל בעל עסק יש לו המון תוכן וערך לתת ללקוחות ואת האפשרות למצב את עצמו כמומחה בתחומו. כדי לעשות זאת בדרך הטובה ביותר היא לעשות שימוש בתכני וידאו שבהם הצופים יכולים להתחבר ולהכיר אותך בדרך הטובה ביותר.

לאורך השנים נפגשתי עם מאות בעלי עסקים וכמעט כולם חוששים להתחיל לצלם בעצמם ומוצאים סיבות שונות לכך:

אין לי מצלמה טובה

אין לי חוש טכני לדעת איך לערוך

אני מפחד להצטלם

אני שונא את איך שאני נראה בצילומים

אני לא יודע מה לעשות עם הסרטים אחר כך

ועוד המון סיבות שונות ומגוונות. לכן פיתחתי סדנה לצילום ועריכת וידאו באמצעות הטלפון הנייד לבעלי עסקים שמעוניינים ללמוד ליצור עבור עצמם סרטונים בהם יוכלו להשתמש באתרי אינטרנט ורשתות חברתיות. בסדנה אני מלמד לצלם ולערוך כך שכל בעל עסק יוכל ליצור לבד את תוכן הוידאו שלו בחיסכון כספי עצום ובשחרור מתלות באיש מקצוע לשם כך.

הסדנה היא מפגש יחיד שבו אני מלמד צילום ועריכה על מכשיר הטלפון נייד, באפליקציות מקצועיות המיועדות לכך, ואשר הופכות את הטלפון למצלמת וידאו מקצועית ותחנת עריכה מתקדמת, ואת בוגרי הסדנה לצלמים ועורכים מיומנים.

הסדנה היא באורך של כ- 5 שעות ועלותה 550 ש"ח בלבד, פחות מעלות של סרטון אחד שמופק על ידי איש מקצוע, ומאפשרת להכין סרטונים ללא הגבלה.  ובכל זמן

אני מזמין אותך להיכנס לאתר שלי, לקרוא המלצות, להוריד את תוכנית הסדנה, ולהתרשם משפע הנושאים שבהם נעסוק.

מחכה כבר לפגוש אותך בסדנה הקרובה...

קצת עליי

שמי שחר פרלמן ואני צלם סטילס ווידאו ועורך וידאו למעלה מעשר שנים, ונותן שירותי צילום ועריכת וידאו וסטילס לעסקים, מארגונים גדולים ועד עסקים קטנים. לפני שנכנסתי לתחום הוידאו עבדתי למעלה מ-15 שנה שנה בניהול שירות ומכירות בארגונים גדולים בארץ ובחו"ל, ולכן אני מכיר היטב את צד הלקוח, וכיצד לדבר אליו בשפה שיווקית.

אב לשניים ומתגורר במזכרת בתיה

מוזמנים לפנות אלי לצורך הרשמה לסדנה

אתר : www.infocusstudio.co.il

טלפון : 050-5662727

 אי מייל : shachar@infocusstudio.co.il